Startup Viljandi

Hea küünlaümbriste ja kasutatud patareide koguja!Sellel aastal palume sisestada kõik kogumisega seotud informatsiooni uude startupviljandi.ee veebikeskkonda. See aitab meil tulemusi efektiivsemalt salvestada ja annab ka teile parema ülevaate kogumisega seotud eesmärkidest, tegevustest ja kogumistulemustest.
Palume kindlasti uude vormi lisada kogumise lõpptulemused, vorm seejärel välja printida ning koos küünlaümbriste ja patareidega Kuusakoski esindusse tuua!

Vormis olevatele küsimustele vastamine annab teile parema ettekujutuse MIDA teie võistkond täpsemalt tegema asub, KELLELE see hea ja kasulik on ning KUIDAS teie tiim kogumise protsessi korraldab.
Vormi sisestatud infot on võimlik igal hetkel muuta. Täidetud vormi saab soovi korral ka välja printida, et kogu klassile parem ülevaade anda.
Kuna tegemist on ärimudeli põhjaga, aitab see ka lastele aimu anda, kuidas ettevõtlikult mõelda ja oma eesmärke paremini saavutada, nii üksi kui ka meeskonnas. Vormi täitmine võtab aega kuni viis minutit.

Alustan vormi täitmist!Head vastamist!

Küünlaümbriste jaht, Patareijaht ja StartUp Viljandi meeskond.

© 2019 StartUp Viljandi